wyjazd integracyjny

Udany wyjazd integracyjny

Udany wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny tylko wtedy jest udany, kiedy dobrze się go zaplanuje. Bardzo często jest tak, że firmy nie organizują imprez, bo nie wiedzą, czy temu podołają. Na szczęście tym mogą zająć się agencje eventowe, które planują i skrupulatnie realizują wyznaczony wcześniej plan.

Udana impreza integracyjna Wrocław – jakie warunki musi spełniać?

 • Dobry wybór miejsca – miejsce, w którym zostanie zorganizowana impreza firmowa to tak naprawdę podstawa. Codzienność większości pracowników to ciągły bieg, terminy i wielkomiejskie klimaty. Dobrze jest więc zabrać ich na łono natury. Na wspinaczkę, paintball lub wypoczynek nad wodą.

  Wyjazd integracyjny
  Wyjazd integracyjny
 • Przemyślany plan – wyjazd integracyjny powinien być dobrze zaplanowany. Każda godzina powinna być wykorzystana do maksimum tak, by nikt się nie nudził. Solidny plan to gwarancja, że wszystkie zamierzenia wyjazdu zostaną spełnione, a pracownicy będą mieli mnóstwo wrażeń.
 • Dobra organizacja czasu – warto zawczasu zaplanować wszelkie przejazdy, godziny posiłków oraz wykupić karnety, bilety wstępu i wyznaczyć orientacyjne ramy czasowe konkretnych etapów wyjazdu. To pozwoli lepiej zapanować nad czasem i w pełni go wykorzystać.
 • Zróżnicowane zajęcia – wyjazdy turystyczne dla firm powinny być przede wszystkim urozmaicone. Przykładowo nie każdy będzie zadowolony z zabawy w parku linowym, bo mogą się trafić osoby z lękiem wysokości. Nie każdy wykorzysta lekcje nurkowania, bo w grupie mogą być osoby, które nie umieją pływać. Plan wyjazdu musi być urozmaicony tak, by każdy znalazł w nim coś dla siebie.

  Wyjazd integracyjny
  Wyjazd integracyjny
 • Smaczne jedzenie – nie chodzi oczywiście o to, by pracownicy byli nakarmieni tak, by trudno im się było podnieść od stołu. Najważniejsze jest to, by mogli zjeść smacznie i do syta. Kwestia cateringu lub posiłków hotelowych powinna być wcześniej ściśle zaplanowana.

  Wyjazd integracyjny
  Wyjazd integracyjny
 • Dobra atmosfera – nieważne gdzie, nieważne jak, liczy się przede wszystkim atmosfera. Imprezy firmowe nie mogą być drętwe ani sztuczne. Kluczem do ich sukcesu jest spontaniczność i umiejętność zbudowania dobrej, przyjacielskiej, a przede wszystkim luźnej atmosfery. Warto postawić na sprawdzoną firmę.