Wyjazdy na narty

Wyjazdy na narty – Karkonosze

Wyjazdy na narty

Zima za pasem, wyjazdy na narty wydają się być najlepszym pomysłem. Czas więc zastanowić się, gdzie wybrać się na zimowy wyjazd firmowy. W związku z tym, że przeważającą kompozycją sportów zimowych jest narciarstwo, zarówno zjazdowe, snowboarding jak i biegowe to wybór ośrodka wczasowego i miejsca pobytu to nie łatwe zadanie. Jednak na wyciągnięcie ręki mamy Karkonosze, gdzie bez problemu odnajdziemy wiele ofert wyjazdów integracyjnych dostosowanych do naszych potrzeb. Można też zdać się na profesjonalistów i wybrać dobrą agencję eventową.

Wyjazdy na narty
Wyjazdy na narty

Wyjazdy na narty w Karkonosze

 

Karkonosze to najbliżej położony obszar narciarski poza granicami naszego państwa, który oferuję szeroki wybór atrakcji. Zimą warto wybrać się na Śnieżkę o wysokości 1603 metrów n.p.m., gdzie można szusować bez końca. Polana Jakuszycka po polskiej stronie Karkonoszy jest natomiast jednym z ciekawszym miejsc do odwiedzenia. Zwłaszcza podczas imprezy firmowej, podczas której można urządzić wyścigi na nartach biegowych.

Wyjazdy na narty
Wyjazdy na narty

Większość tras w Karkonoszach przebiega również przez tereny Karkonoskiego Parku Narodowego, dlatego turyści oprócz radości z uprawiania sportu, mogą zachwycając się pięknymi krajobrazami, jednocześnie korzystając z czystego powietrza.

Rekreacja i wspólna zabawa nie tylko latem

Dzięki obfitości stacji narciarskich w Czeskich Karkonoszach, fani śnieżnego szaleństwa posiadają poczucie szerokiego spektrum wyboru, gdzie wielkość ośrodków, różnorodność terenu i ich wyposażenie można łatwo dostosować do osobistych preferencji. Dominują tutaj takie sporty jak: narciarstwo, zarówno zjazdowe, snowboarding jak i biegowe. Najczęściej narciarze biegowi korzystają głównie z przygotowanych szlaków w areałach. Grzbiety i górskie płaskowyże z pięknymi widokami na okolice, to także częsty wybór turystów. Bez wątpienia jednak największa część ośrodków narciarskich na terenie Karkonoszy i podgórzu karkonoskim, przeznaczona jest do narciarstwa zjazdowego.

 

Sport i rekreacja to też poznawanie dalszego świata

Wyjazdy na narty
Wyjazdy na narty

Czechy choć nie posiadają dostępu do morza, stanowią doskonałe miejsce dla pasjonatów narciarstwa, gdzie na sportowców czekają profesjonalnie przygotowane stoki, snowparki, a piękne miasteczka i górskie szczyty są wystarczającą atrakcją samą w sobie. Nie zabraknie dla chętnych również możliwości skorzystania z wyciągów krzesełkowych, a firmy z mniejszym funduszem mogą skorzystać z tańszych stoków, gdzie bez kolejek można jeździć cały dzień !

 

Czechy zimą naprawdę robią wrażenie, a Praga wygląda wtedy wyjątkowo pięknie. Smakołyki okolicznej gastronomi jak słynne knedliki, czy smażony ser, podbijają do dzisiaj wiele serc na całym świecie.

Wyjazdy na narty
Wyjazdy na narty

Czechy jak widać to piękny kraj ! Liczne stacje narciarskie, dzięki organizacji dodatkowych atrakcji takich jak imprezy integracyjne, bez problemu  dostarczają gościom najróżniejszych atrakcji i stanowią idealną opcję nawet dla wymagających turystów, a górskie szczyty gwarantują odpoczynek na łonie natury. Dodatkowym atutem jest odległość, która sprawia, że wielu odwiedzających chętnie tutaj powraca. Czechy to świetne miejsce na wyjazd na narty czy imprezę integracyjną.