Imprezy integracyjne paralotnie

Imprezy integracyjne – paralotnie

Imprezy integracyjne – paralotnie

Ludzkim marzeniem  zawsze było,  wzbić się w powietrze i poszybować jak ptak. Dzisiaj czasy się zmieniły, a multum możliwości jakie się pojawiły, stwarzają setki potencjalnych wyborów. Jeżeli ekscytujesz się sportami lotniczymi i chcesz przeżyć niebywałe wrażenia to zdecyduj się na paralotnie. Ta forma rekreacji, przeniesie poziom twoich doświadczeń do całkowicie nowego wymiaru!

By spełniać marzenia

Lot przy użyciu paralotni, czyli skrzydeł rozpostartych na wietrze stał się szybko jedną z najpiękniejszych form latania. Kto z nas nie chciałby wzbić się w niebo? Takie doświadczenia pozwalają spojrzeć na naszą planetę z całkowicie innej perspektywy, a nowe horyzonty i spostrzeżenia pojawiają się w mgnieniu oka.

Paralotnie to również doskonała propozycja na imprezy outdoor, imprezy integracyjne, w których może uczestniczyć od kilku do nawet kilkudziesięciu osób. Mimo, że paralotnie to jeszcze wiąż mało popularna dyscyplina, została ona zaliczona do sportów ekstremalnych. Oderwanie się od ziemi i otaczające rzeczywistości może okazać się niezła frajdą jako forma wyjazdu firmowego, gdzie uczestnicy nawzajem będą mogli wzajemnie podziwiać swoje podniebne wyczyny,

Moc wrażeń

Powietrze to żywioł, który pozwoli urozmaicić wam czas wzajemnych zabaw integracyjnych przez udanie się na lot paralotnia np. przy zachodzie słońca.  Takie loty najczęściej trwają od 25 do 30 minut – zależenie od czasu jakim dysponuje wyznaczona grupa oraz panujących warunków atmosferycznych. Nie musimy obawiać się również o bezpieczeństwo, ponieważ doświadczeni piloci i instruktorzy cały czas czuwają nad nami,  przy okazji dostarczając nam wielu wrażeń !

Imprezy integracyjne paralotnie
Imprezy integracyjne paralotnie

Jeśli szukasz mocniejszych wrażeń to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować sobie widokowy lot paralotnią. Taka jednorazowa przyjemność trwa najczęściej kilkanaście minut, wraz z przeszkoleniem prowadzonym przez instruktora. Po zapoznaniu się z procederami wystarczy już tylko kilka kroków – i czujesz jak stopy same odrywają się od ziemi.

Niezliczona ilość korzyści

Paralotniarstwo to przede wszystkim jeden z najtańszych sportów lotniczych. Nie zastanawiaj się długo i sprawdź siebie w sportach ekstremalnych, doświadczając przy okazji niebywałych wrażeń. Ta forma rekreacji to również niebanalny sposób na kontakt z naturą. Dzięki charakterze treningu paralotniowego – szybko pozbędziesz się swoich lęków, oporów, czy słabości.

Imprezy integracyjne paralotnie
Imprezy integracyjne paralotnie

Warto przeżyć tą podniebną przygodę i już dzisiaj zaplanować swój wyjazd integracyjny, by na te kilka godzin zostawić wszystkie sprawy na ziemi za sobą.